Sitenizi hem iç hem dış Seo Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu ile İlk Sayfayı Hedefleyin

İnternet site sahiplerinin çokça duymuş olduğu ‘ SEO ‘ kelimesinin önemini sizlere anlatacağız. SEO kelimesi Search Engine Optimizasyon kısaltmaların ortaya çıkmıştır. Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu olan bu hizmet internet siteleriniz için büyük önem taşır.

Web Tasarım SA SEO Hizmeti Sayesinde Öne Çıkın!

Tamamen profesyonel ekibimiz ile siz ve internet sitelerinizin yanınızdayız. Yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde sitenizi arama motorlarında hızlı ve güvenli bir şekilde öne çıkarıyoruz. Arama motorlarının bütün güncellemelerini takip ederek bütün bilgilere sahip oluyoruz ve çalışmalarımıza böyle devam ediyoruz. Hizmet öncesi ve hizmet sonrasında sizlere desteğimizi esirgemiyoruz. En kaliteli SEO çalışmaları için bizden fiyat almadan çalışmalara başlamayın.

SEO Nedir ?

En aktif olarak kullanılan arama motoru olan Google tarafından belirlenen belli başlı SEO kuralları vardır. Google ziyaretçilerine önem vermektedir. Her zaman aktif içeriğe, kaliteli içeriklere ve popüler internet sitelerine öncelik vermektedir. Yapılan site içi optimizasyonlar, site dışı optimizasyonlar sitenizin kalitesi için çok önemlidir. Bu işlemi tamamen profesyonel bir şekilde hizmet veren firmalara vermeniz gerekmektedir. Web Tasarım SA ekibi olarak bu hizmeti size profesyonel olarak sunmaktayız.

Site İçi SEO Nedir ?

Kuralları koyan arama motoru Google belirlediği kuralları yerine getiren sitelere kalite puanı vermektedir. Bu hizmete genellikle On-Page SEO da denir. Kısaca açıklamak gerekirse sitenize giriş yaptığınız içeriklerin özgünlüğü, kalitesi, sitede kullanmış olduğunuz görseller, akıcı kod yapısı ve ziyaretçilerinizin daha rahat bir şekilde gezmesi, istediğini rahatça bir şekilde bulabilmesi için kullanıcı dostu arayüzü kullanmanız puan almak için büyük bir önem taşımaktadır.

İçerik Ve Görsel SEO Optimizasyonları

İnternet sitenizde paylaşmış olduğunuz içerikler ve görseller tamamen özgün olması gerekmektedir. Ziyaretçilerinizi sıkmayacak şekilde olması gerekmektedir. Özgün bir şekilde yazılan ve siteye girilen içerikler ziyaretçileriniz daha fazla dikkatini çekecek ve oturum süresini uzun tutacaktır. Buda sitenizin alacağı puanı arttırmaktadır. SEO uyumlu bir makale için en az 600 kelimelik yazılar tavsiye edilir. Sitenizde kullanmış olduğunuz görseller de içerikler kadar önem taşır. Özgün görseller sitenizin yüksek puan almasına yardımcı olur.

Site Hızı Çalışması

İnternet hızı hem sizin için hemde sitenizin ziyaretçileri için çok önemlidir. İnternet sitenize erişimi yavaş olursa bu can sıkıcı bir hale gelir. Bu sebepten dolayı ziyaretçilerin oturum süresi de düşmektedir. Google botları sitenize indeks almak için girdiğinde sitenizin yavaş olduğu görünce size düşük puanlar vermektedir. Ve indeks almanızı yavaşlatabilir. Google botları sitenizin temiz ve kolay kod yapısına da önem vermektedir. Web Tasarım SA ekibi olarak sizlere verdiğimiz hizmet sayesinde arama motorları tarafından sevilen bir hale getiriyoruz.

Ziyaretçi Destekli Web Sitesi Tasarımı

Arama motorlarında üst sıralara gelmek istiyorsanız sitenize erişim sağlayan ziyaretçilerinizi memnun etmeniz gerekmektedir. Ziyaretçilerinizin aradığını kolayca bulmasını sağlayacak bir arayüzü kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Uzun alan adları kullanmanız ziyaretçilerinizin sitenizi bulmasını engelleyebilir. Sitenizin teması, yazı tipleri, logosu, görselleri, sitede kullanmış olduğunuz renkler tamamen ziyaretçiye hitap edicek şekilde tasarlanmalıdır. Unutmayın arama motorlarının önceliği ziyaretçilerdir. Buna göre siteniz puan almaktadır.

Arama Motoru Kelime Analizi

SEO konusunda önemli bir rol oynayan meta etiketleri hızlı indeks almanızı sağlar. Sitenize gelen arama motorları botları tarafından anlaşılır bir şekilde olması gerekmektedir. Sayfa başlıkları, alt başlıklar, kullandığınız dil arama motorlarının sitenize uğramasında büyük bir rol oynar.

Dış SEO Çalışması

Genellikle Off-Page SEO çalışması olarakta adlandırılır. Bu yapılan çalışmalar internet sitenizin popülerliğini ve bilinirliğini arttırır. Bu çalışma tamamen bilen bir kişi tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde yapılan yanlış çalışmalar arama motorlarından sitenizin kaldırılmasına kadar gidebilir. Web Tasarım SA SEO çalışmaları sayesinde sitenizi güvenli bir şekilde üst sıralara taşıyor ve arama motorları tarafından sevilen bir internet sitesi haline getiriyoruz. Bu çalışma için Backlink çalışması yapmanız gerekmektedir.

Backlink Nedir ?

Arama motorlarında üst sıralarda olan sitelerden sitenize çıkarılan linkler sayesinde indeks alma hızınız artar. Kalitesiz backlinkler sitenizi yükseltmek yerine düşürebilir. Bunun için otoriter sitelerden link alışı yapmanızı tavsiye ederiz. Almış olduğunuz linkler sitenizin popüleritisini arttırır ve sitenize gelen trafiği arttırır.